טיפים לארגון מסיבת יום הולדת מושלמת

יום ההולדת של ילדכם האהוב נתקרב, אך הזמן קצר והמלאכה מרובה. כדי להפיק מסיבת יום הולדת מוצלחת, יש צורך לארגן דברים רבים לשם כך. אם החלטתם לערוך את מסיבת יום ההולדת בבית, תצטרכו להכין ולערוך את הבית למסיבה כבר ביום שלפני המסיבה הגדולה.

כדי שלא תפספסו שום דבר בשלבי ההכנה לקראת יום ההולדת המושלמת, הכנו עבורכם כמה טיפים מיוחדים ומועילים להפרת מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת:


חלוקת הזמנות מעוצבות למשפחה וחברים

הדבר הראשון והחשוב הוא כמובן לחלק המנות לכל המוזמנים. ניתן לעצב ברכות מיוחדות ומעוצבות ליום ההולדת באופן אישי באמצעות המחשב, אך למשקיענים שבכם ניתן להזמין ברכה אישית מעוצבת אצל מעצב גרפי מקצועי שיכין לכם ברכה מדליקה במיוחד. בנוסף לעיצוב המיוחד, יש לכלול את המקום בו תיערך המסיבה, היום והתאריך והוראות מיוחדות למקרה הצורך כמו – להביא בגדי ים, להגיע עם תחפושות וכו'.

זכרו שאין צורך להדפיס את ההזמנות, היום כשיש לכולם טלפונים פשוט ניתן לשלוח את ההזמנות המעוצבת בווטסאפ ולבקש שיענו חזרה לאישור הגעה. כמה פשוט, ככה קל.


קישוט הבית עם המון בלונים וקישוטים צבעוניים

קשטו את הבית עם המון בלונים, שלטים, פוסטרים ושרשראות צבעוניות ומיוחדות לכבוד יום ההולדת. אם ילדכם אוהב במיוחד דמות אהובה מסרט או סדרה, ניתן לרכוש בכל חנות של ימי הולדת מגוון קישוטים ואביזרים שיוסיפו ייחודיות למסיבה כמו בלוני הליום גדולים, שלטים, צלחות, כוסות ועוד שהם ממותגים עם הדמות האהובה.

ניתן ומומלץ לרכוש גם בלונים גדולים בצורת אותיות שמהן ניתן ליצור את שם הילד או הילדה, וצירוף המילים "מזל טוב" או "אביב בן שלוש" ועוד צירופים מיוחדים.


עריכת שולחן כיבוד וממתקים

הציבו שולחנות גדולים ומרכזיים עליהם יוצב כל הכיבוד והממתקים שיוגשו לכולם. זכרו שלמסיבת יום ההולדת מגיעים גם מבוגרים, הורים של חברי הילד וגם המשפחה. לכן דאגו למגוון מאכלים שמבוגרים יאהבו כמו כמה סוגי סלטים, קישים, סנדוויצ'ים קלילים ועוד. לילדים ניתן לערוך שולחן עם מאכלים שהם אוהבים כמו פיצות אישיות, נקניקיות בלחמנייה, קערות פופקורן המון סוגי חטיפים ועוד.

איך אפשר גם בלי שולחן המוקדש כולו ליום ההולדת, כך שכולו יהיה גדוש בממתקים צבעוניים ומתוקים שכל הילדים אוהבים, וגם מבוגרים. מומלץ לסדר את שולחן המתוקים מראש בצורה מיוחדת, כל מה שצריך זה המון ממתקי גומי שניתן לקנות במשקל, מקלות שיפוד מעץ, ריבועי קלקר וסלסלות יפות. כעת תוכלו להכין "מקלות ממתקים" בעזרת נעיצת כמה סוגי ממתקים על שיפוד עץ, ונעיצתו בתוך הקלקר שימוקם בתוך הסלסילה ליופי. כך תכינו לבד זרים מתוקים ויפים במיוחד.


יצירת מקומות ישיבה ומשחק בחלל הבית

כפי הזכרנו – גם מבוגרים יהיו נוכחים במסיבת יום ההולדת. לכן, הקצו מראש מקומות נפרדים בחלל הבית כך שיהיה מקום וסדר לכולם. בחלק אחד ערכו כסאות לישיבה עליהם ההורים יוכלו לשבת, במן שהילדים ישחקו במתחם או חלק אחר של הבית שתקצו לשם כך. בדרך הזו תשמרו על הסדר בבית, וכך גם הילדים לא יכנסו לחדרים שונים בבית או יגעו בחפצים שונים שאסור להם.


הזמנת הפעלה מיוחדת

לילדים מעל גיל שלוש מומלץ מאוד להזמין מפעיל מקצועי של ימי הולדת שיגיע לשעשע אותם. מכיוון שהילדים כבר יחסית גדולים, הם ישמחו לתעסוקה בנוסף למשחק אחד עם השני. המפעיל יעביר את ההפעלה במשך כשעתיים, כך שרוב המסיבה תעבור בכיף והנאה לכולם. הילדים ייהנו בהפעלה בזמן שלהורים יהיה מעט שקט והם יוכלו לשוחח אחד עם השני בחלק אחר של הבית.

גלריית תמונות